3. září - 5. září 2008

5. září 2008 v 13:28 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Lidičky v první řadě ... psala sem vám že ve čtvrtek se jede do brna (teda já ne ale brácha s matkou) v pátek(dneska) že du k doktorce a v sobotu že pudu asi ven XD .. mno vyvíjelo se to upe ale upe jinak :)
3. září .. (středa) → Přijela mamčina sestřenka Iva se svejma synátorama XD .. jeden Dominik (9 bo 10) a druhej Sebik .. (1 za 2 měsíce 2 roky).. TaG to bylo fajn .. Jelikoš mamka chodí na noční a v úterý není doma taG sme jí popisovali co se stalo v pterý v ordinaci docela prdel mno .. XD Jinak náš pes seděl zhruba 15 minut v koutku a sledoval Sebika jaG si hraje s kostečkama :) .. fajn mno .. jinak sme mu vytáhli ty kostky a Sebik je vytahal po kobercu po linu v kuchyni a pes mu je pomáhal roztahávat v pokojíku a v dalších místnostech .. prostě Pat a Mat ..
4. září .. (čtvrtek) → jelikoš ve středu hlásili v rozhlasu že moje doktorka má v pátek volno a hned potom volala doktorka bráchy ta přes zuby že je nemocná a že se to odkládá .. taGže do brna se nejelo... Ale jela sem k doktorce .. konečně venku :) ani nevíte jak sem byla nadšená XD ... jinak sme asi hodinu skejsli u doktorky taG špica mno .. ale ještě že .. aspon sem jela dom s Mončou a s Marˇˇtou... to bylo fajn XD ... jako prdel mno v busu XD XD jo taky budu mít další dirku v uchu se upe těšim .. XD .. akorát musíme sehnat zlatou náušnicu XD ... mě zajímá kde ... (přinejhorším budem muset koupit ale detail)
5. září (pátek) → hm.. dneska docela nuda nwm co budu dělat .. ale psala mi kámojda něcoo náký světlušce že prej s ní budud dělat taG mě zajímá co XD .. mě to má na icku říct taG du zvědavá .. XD
plány na 6. září (sobota) .. tento den má moje kámojda oficiálně narozeniny .. je jí 15 ... jinak to mám jít k ní na sims . se těšim konečně po dlouhý době mezi lidima XD XD XD ... to bude prdel ..
TaG papa♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama