Říjen 2008

30. a 31. října 2008 (škola)

31. října 2008 v 22:32 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Tyto dny nám skončili prázky a v listopadnu mám takovýho šajna už nebudou až potom VÁNOCE (sou tady, coca colu si vychutnej ...) :) Mno jinak ve čtvrtek poměrně jako nci moc .. byl odpolednák ..
OV a RV .. sme dostávali a bavili se (jako vždy) o třídnických porblémech .. OMG ...
mno v pátek to bylo onačejší poměrně akční den :) jakože ze začátku sme ve škole chytala tlemy a potom hudebka ..a buch ted to přijde .. sme se s Mončou sHuřičem a s Ryšavcem ulili :) megga ne ? !?!?!? Ale povoleně xD .. jakože sme měli donést náký papíry na nižší stupen a potom roznést po nižším stupni TK (třídní knihy) .. mno good jako .. prdel byla mooooots :) pootm ájina .. písemka + projekt pootm digitálky omg .. :) to se už kluci rozšouply (lépe řečeno Martin) a jakože prdel byla .. sice nám po 15-ti minutách vypadla elektrika ale good .. sme měli nák ozdobně napsat měsíce (jako leden, únor, březen, .... ,prosinec) jako prdle byla že Poti :) Potom jakože zazvonilo a jakože před školou na mě čekala mamka a jakože pudem vybrat náušnice .. (UŽ VE ČTVRTEK BUDU MÍT DALŠÍ DIRKU JUCHŮŮ SE NEMŮŽU DOČKAT + nejky zpráva na odpolednáku budu jenom chvilu xD ..) good ne ? ..) mno jakože sme koupili a jeli dom .. potom sme jakože šli se psem a s bábčou ven .. jakože fajne den :) Jo a dennymu sme koupili gumičky a nosí je .. vůbec mu nevadí a má je děsně rád .. (do ruubriky PHOTOS přidám fotky) :) je v nich děsně sexy .. pootm mi taky mamka na hlavě udělala to samý co psovi .. sme byli jako jenovaječný dvojčata :)

PÁ♥

2. Kolo SONPísničku

31. října 2008 v 22:08 | Lucz.iQ
1. Míša :)
Tomáš Klus
Pocity

2. Kamillk@
Miley Cyrus
7 things

3. Peťa D.
Ewa farná
Boží mlejny melou

4. Vendulllka
Morandi
Angels

5. mO.nush
Pink
U and Ur Hand

6. NastiQ♥
Code Red
18

7. Potis
Chinaski
Vakuum


8. Hanka
h16
milujem


MOC SE OMLOUVÁM ALE NÁK MI TO BLBNE A NEŠLI MI SEMKA DÁT VIDEJKA :) TAG VÁM SEMKA DÁM DOKAZ NA MINULÉ KOLO A TAM SI TO KDYŽTAK PUSTĚ .. :) PÁ♥

Od mO.nush mého SB za bleskajdu č. 62

31. října 2008 v 17:41 | Lucz.iQ
+ anketka spešl pro mO.nush moe LAFÍ SB a kamíííí :)♥1. Kolo SONPísničku → KONEC ..!

31. října 2008 v 17:16 | Lucz.iQ
Konečná anketa vypadá následovně

Míša :) → Tomáš Klus - PocityLeniSHka → Hannah Montana - ROCKSTAR (REMIX)mO.nush → Pink - U and Ur Hand18 % (10 Hlasy)18 %10 Hlasy
NaStiQ♥ → Code Red - 1812 % (7 Hlasy)12 %7 Hlasy
Potis → Chinaski - Vakuum7 % (4 Hlasy)7 %4 Hlasy
Hanka → H16 - Milujem12 % (7 Hlasy)12 %7 Hlasy


usím říct že sem hrozně ráda že se tahle soutěž u mě na blogu chytla :) Od té doby co mám na blogu SONPÍsničku taG se mi rapidně zvedla návštěvnost :) Lidičky já sem hrozně ráda že se mám tatou soutěž líbí .. :) Nestalo se že by tady někdo měl 0 hlasů :) Ani 1 hlas :) minimální počet 2 hlasy :) toe super ne :) ale teda není .. vypadlo moje bývalé SB LeniSHka :( bohužel bývalé a bohužel vypadla :) TaG se s ní rozloučíme a diplomek budou dostávat poslední 3 místa :) Nejvyšší počet hlasů je 14 a to Míša:) a taky se dobře drží Monča :) jojoj :)

PÁ♥

Nákupy se nekonají .. ale zase bude večer náhradní porgram .. (možná)

29. října 2008 v 12:40 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Lidičky dnešní nákupy náušnic se nekonají :( Bohužel .. babičce poměrně vadilo že by se měla zase strat o psa ale detail .. taG nákupy proběhnou v pátek a ten náhradní porgram je že dneska přijede kolem sedmé osmé (možná dřív) paní Kašparovská (mámina kolegyně z práce) si přijedou por maso taG možná veme Andreu a Anetku uvidí se :) mohla by obě ale kdyby nevzala Andreu taG jako svět se nezboří s anetkou je to taky super xD .. (anetce je zhruba 7 a Áji zhruba tak jak mě čili 15) xD ..
jo taky tetkom všude možně sháníme tatarku poměrně prdel xD .. jelikšo ti naši hajzli maj otevřeno jenom do půl jedenácté .. prevíti .. jo a tetkom dělám porjekt do ájiny na jakýkoliv téma .. absoluto nwm co to tu makejdu zase chytlo .. a absoluto nwm náký téma xD ..
PÁ♥

28.října 2008

29. října 2008 v 10:34 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Lidičky včera mi kámojda řekla že se jí můj blog (jak je tetkom) zdánepřehledný :) (já to beru sportovně nejme na ni kvůli tomu naštvaná každý má jiný názor a já jí ho neci brát) jinak plsky napísejte mi do komentů jak se vám zdá můj blog ! Jestli téže nepřehledný nebo se vám líbí .. :) kuju ráda bych věděla jestli to mám změnit.. jestli není kámojda sama komu se to takhle zdá a kdyby vás bylo více co se vám to zdá nepřehledné taG to určitě změním :) .. (mám takové tušení že kámojda myslela že MENU je nepřehledné, ale vy se vyjádřete k celému blogu .. samozdřejmě my napište i něco k tomu menu, kuju)

Mno a tetkom další část den .....
Byla sem pozvána ke kámojdě na SIMS ... Jakože sem ale napřed musela počkat na Monis než mi donese SIMS NL a SIMS KaK .. já jí dala vlstnoručně vyrobený náramek a mmohli sme vyrazit :) jakože sem hrála první a potom monis .. okolo 16:00 pro mě přišel brácha že mám jít okamžitě domů .. jakože mi bylo jasný že jedeme na nákupy a taky že jo .. Jeli jsme do brna .. tam sme byli od půl paté do půl osmé to proběhli takové menší nákupy na vánoce ale fakt jenom mini pidi ... mamka mi na vánoce koupila TRIČKO s Mickye Mousem (děsně hezký, sice neměli modrý ale je faaakt úúža .. takový bílí s nášivkou toho MM a červenýma puntíkama (to bylo v kenvelu) .. potom sme šli do CA tam maj good věci .. měli tam třebaaa hezký mikiny ale byli DLOUHÝÝÝ .. potom sme šli do HM tam samý extravagantní hadry taGže se dá čekat že mikiny nevedou .. :)... ale jakože my sme to tam s tatkem obhlídli .. obhlídli sme náký kožený bundy porovnávali ceny .. hej jako prdel .. mamka s bráchou tam vybírali ryfle a my sle šli s tatkem etě ven se juknout na auta .. moc hezký:) hlavně jedno takový černý ani ne moc drahý .. ale jenom 700 tisíc :) jako zadara :) ..
Mno potom sme zavítali do Intersport .. tam měli děsně hezký mikini (já ci přes hlavu) když se mi líbila jedna černá s bílejma kolečkama a nápisem NIKE tak byla drahá .. potom mamka objevila jednu ♥modrou♥ cena ušla ale měla příšerně trapnej výstřih xD ... potom sme zavítali etě do jednoho sportu a potom do BONTONLAND .. (bo tak nák se to jmenuje) tam sou hry a DVD .. sem si tam vybrala hru THE SIMS 2 ŽIVOT V BYTĚ ale jaksi sem na ni neměla dost financí taG mi ji mamča slíbila ba vánoce :) jojo :) nebo možná univerzitu to etě newím :) mno a potom sme zašli do etě jednoho sportu hnedka na kraji olimpie a tam sem si koupila upe good mikinu :) sice není modrá ani přes hlavu ale je děsně fajn .. zapínání až ke krku a nepřipadám si v ní jako debil což je príma xD ... jo taky sme potom zavítali do jedný ,,BIŽUTERIE" hm.. mamka to nazvala bižuterkou ale nakonec to bylo upe normik zlatnictví .. jakože si tam koupím náušnice na dirky co mám ted a náušnice na dirku co budu mít příští tejden ve čtvrtek .. ale jedna mini náušnička co vypadala jako bižuterka za 500 fakt sorry jako xD .. taG dneska jedeme do wnaglu si koupím nákou stříbrnou do tý new dirky co budu mít a potom se pude mamča juknout po botech .. to bude fajn :)

a plsky nezapomentě na mě co sem po vás cela v tom prvním odstavci :) kuju
PÁ♥

Středa bude good :) + dneska nuda

27. října 2008 v 15:19 | Lucz.iQ
Lidičky mocky se rěším na středu :) to bude takovej nákupovej den :) sice končí prázky ale i tak si to užiju .. :) napřed pojedeme s mamkou do wanglu vybrat mi nákou náušničku do další dirky v uchu (kerou budu mít následovně příští týden ve čtvrtek).. taky pudeme koupit náký new korálky a případně bavlny páč mě děsně začalo bavit dělat náramky se jmény :) za týden mám hotový 4:) a to z malejch korálek taG poměrně pracný :) už to umím i navazovat cože je prííma :) mno a por wanglu vyrazíme do beerna mamka nebo brácha si budou kupovat kalhoty :) jojo třeba mi tayk něco přibide do mého šatníku .. se uvidí :) ...

Jinak dneska je venku poměrně hnusně a nikdo není doma .. Monča jela do frániny, matina do brna a kája nwm kde je :( smutný mno .. :) snad budou zejtra doma a někam vyrazíme :)

PÁ♥

Desing 1

27. října 2008 v 14:47 | Lucz.iQ |  Desing ! pro všechny

STRÁNKA

Písmo
Comic Sans MC
Barva : #ff6666
Velikost : 11 Pixelů

Odkazy
Barva : #ff6666
Barva Aktivních : #ff6666


Rozměry stránky
Šířka : 734 Pixelů


Okraje stránky
Barva: #ff6666


Rámeček
Všechny strany stejně
Čárkovaný
Rozměry : 5 pixelů
Barva: #000000


Pozadí stránky : #000000
MENU
Vlevo


ZÁHLAVÍ


Pozice: Nahoře, Vpravo, Neopakovat, Rolovat


Rozměry: 310 pixelů

Písněte do komentů že si ho berete :)

Víkend a prázkové pondělí (25.-27.října)

27. října 2008 v 10:23 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Bobíci :) Od soboty až do tetkom tady byla sestřenka .. Jakože byla poměrně dost prdel.. Napřed sme jako vždy prudili bráchy xD .. Dcla prča xD ... potom sme pořádali polštářovou bitku .. Večer sme si povídali vtipy a zážitky z uplynulé doby co sme se viděli naposled, rozebírali sme kluky a spousta dalšího :) Ky sme si říkali hádanky .. Plno z nich je hoodně starejch ale i tak nás hodně pobavili :) Taky sme si zpívali xD .. Hanka něco porvedla (nebudu zveřejnovat co) a řekla ,,jo to sou ty třešně" a já na to ,, jooo třešně zrály, zrovna třešně zrály..." a hanka se přidala .. ,, sladký třešně zrály, a jak to bylo dál .. " stě good :) taky má hanka az tu dobu co byla u nás plno samoskladeb a udělala sem 3 náramky se jmény :) teda 2 a půl xD .. Jeden mě (černobílej - modrá byla mocky malá) druhej hance hnědo, zlato, bílej .. a na jednom tetkom dělám :) ten bude zeleno bílej a bude tam napsáno Denny :) všechny sou mocky hezůů :) Jinak tetkom instaluju Sims pučený od káji.. TaG PÁ♥

Písejte .. !

26. října 2008 v 10:16 | Lucz.iQ |  Desing ! na přání
Lidičky jestli někdo nemáte čas, nebo náladu nebo prostě se vám desingy od vás nelíbí .. taG mi písněte semka do komentů mileráda vám nákej urobím :) Poslední dobou mě to začíná poměrně bavit :)

Napište mi sem : 1. Jaké barvy cete aby se tam vyskytovali
2. S čím to má být (třeba Nevada Tan, HSM, Tokio Hotel, music.. nebo prostě tak neco)
3. Co tam cete napísat(napísaný tam nic nemusí být jestli necete)
4. Jestli cete menu s pixelkama bo ne
5. Jestli cete abych vám to tam dala já (to mi na mail lucz-iQ@seznam.cz pošlete heslo a název blogu), nebo jestli cete si to tam dát sami .. Vám pošlu rozměry stránky, pozadí atd ..
6. Taky mi napište kontakt na vás abych se s vámi mohla nák domluvit...

A v rohu bude (c) Lucz-iQ (takovýto záhadný c v kroužku etě najdu jak se dělá a bude tam)

TaG písejte .. PÁ♥

25.října 2008

25. října 2008 v 17:51 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Lidičky dneska sem už poměrně zdravější Ven bych mohla ale jaksi nemám s kým :) .. jinak sem dneska měla jit do hrubálu s kajuš se juknout na Serenu ale bohužel nemohu :( ... smůůla :) mno jinak tetkom už od půl třetí čekám až přijede sestřenka (to zas bude zážitků - jen doufám že si zase nepřelepí hubu izolepou a nebude mít žízen to sem z ní fakt nemohla)Jinak pořád nejede asi se na mě vykašlala smůla mno :( sem se těšila na náký new zážiky a ono nic xD ...

PÁ♥

1. Kolo SONPísničku

24. října 2008 v 22:59 | Lucz.iQ
1. Míša :)
Tomáš Klus
Pocity2. LeniSHka
Hannah Montana
ROCKSTAR (REMIX)3. Kamillk@
Miley Cyrus
7 things
4. Peťa D.
Ewa farná
Boží mlejny melou5. Vendulllka
Morandi
Angels6. mO.nush
Pink
U and Ur Hand

7. NastiQ♥
Code Red
18
8. Potis
Chinaski
Vakuum
9. Hanka
h16
milujem


NanusQa dala stejnou písničku jako Kamillk@ a LeniSHka taG hlasuj pro jednu z nich .. nebudu semka dávat 10x stejný písničky :)

PÁ♥

22. - 24. října

24. října 2008 v 22:19 | Lucz.iQ |  My life ! diář
22. října → jn .. ve středu byla celkem jakože nuda :( .. jakože sme měli odpolední výtvarku a tam sme kreslili po skleničkách .. dcla prdel... sem tam cestovala pořád od monči k marti taGže luxus :) ... potom sme šli s kájuš a s monis do pizzerie tam sme okusili nákou new pizzu teda jakože holky okusili já jakože zůstala u starýho .. nemám moc v lásce neznámý jídla :) ale jakože experimenty jako seskok padákem, piercing, dirky v uchu to já mám hrozně ráda :) ... mno pootm sme šli do kina na Bathory :) luxus filmík :) sem čekala že to bude víc krvelačný ale sklamali mě xD .. sme byli s holkama unavený a taG sme mysleli v pizzerii že v tom kině usnem .. ale ne nedalo se .. xD .. jinak kdo neviděl a má rád takový ty mini krvelačný filmíky taG určo doporučuji ..:)

23. října .. ve čtvrtek .. to bylo etě horší jak ve středu .. xD .. ne zas taG blbý to nebylo ale teda bývali lepší čtvrky .. (mám takové tušení že za ty nudnější dny může to že martin to na mě vybalil ale nwm mno ..) jinak sme psali mooooc písemek ... z chemie, z občanky, měli sme psát z matiky a z ájiny...! ale naštěstí nepsali :) .. nwm jak to dopadne mno .. doufám že hůř jak 3 ne ..!

24. října ... pááátek :) luxusní den .. flákáníčko doma :) mno jakože ráno mi bylo dcla blbě, jakože sem do bráchy chytla rýmu taGže mi nebylo zrovna 2x do zpěvu a etě sem myslela že se mi rozkočí hlava taG mě mamča nechala doma :) hodná xD

PÁ♥

21. října 2008

21. října 2008 v 20:06 | Lucz.iQ |  My life ! diář
dneska celkem jakože blbej den .. sice přišla do školy matina ale jakože dcla vopruz .. jelikoš měli kluc asi nákej blbej den taG jakože nuda .. :) .. ale jakože tetkom na icku megga prdel .. si píšu s Honzem a s Martinem :) jakože cool pokec .. třeba ZAVÍÍRÁTKA xD .. z toho nemůžu ani já ani brácha ani Martin xD .. ky o tom vypovídaj naše statusy xD ..
Nebýt tohohle pokecu na icku taG nwm mno.. asi bych chcípla nudou a tenhle den by byl jjeden z nejnudnějších ve školním roce :) .. xD

PÁ♥


19.- 20. října 2008

21. října 2008 v 19:55 | Lucz.iQ |  My life ! diář
neděle (19. října 2008) → neděle beeeeeeeeest den ... xD .. jako začalo to na fotbálku :) sme šli s mončou a s kájuš na fotbal :) hráli bránice a řeznice xD .. mi smě řeznice .. v bránicích hraje spolužák taG sme si to nemohli nechat ujít :) jinak tam jakože byla zima taG sme se šli projít.. jinak good jakože .. sme vyhráli 2:1 .. sme rpostě borci .. xD .. potom sme šli ke káji hrát sims 2 volný čas .. :) gooood to bylo .. jakože nás to s kájuš přestalo bavit a monis hrála taG sme šli hrát válku s kartama ky nuda taG sme potm skládali řadu z karet a potom že to spadne a bude to jako domino .. stě good .. se nám to ani jednou nepovedlo .. xD

pondělí (20.října 2008) celkem nuda den .. jakože sme byli spojení s áčkem a v ájině nám nasolila poměrně dost úkolů .. jinak potom házená.. upe meggááá .. xD .. jakože s fryšikem, huřičem a s anis upe megga prdel .. xD !

PÁ♥

12. října 2008 (neděle) we ♥ nature ..!

18. října 2008 v 20:28 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Lidičky tento článek píšu poněkud opožděně ale detail :) .. jinak není to z mé hlavy je to od kámojdy Monči .. nece se mi psát článek .. už mám jeden dlouhej za sebou :) .. nebojte příští člányk budou jen a jen odemně :) ..


NEDĚLE takže lidi ve stručnosti.. odpoledne mě Lůca vytáhla ven, scukly sme se s Kájou a s Míšou, kerý zavedly novou zabavu s kaštanama. A to házet je pod projíždějící auta. :D No, jenže. Míša si šla utrhnout jabko ze stroma že si je sní, a Lucie hned že je chce hazet pod auta.. :D nakonec sme z jablek udělaly čáru přes silnicu a to byl masakr :D hm tak sem se začala nudit. Ale byl tam takej hezkej pomník a tak sem ho obskládavala kaštanama, Lula a Kája se přidali, ale Míša nám je schazovala. Dále Káju napadlo udělat z kaštanů nápis: milujem kaštany. Jenže sme nevěděly anglicky
kaštany, tak sme napsaly: WE ♥ NATURE .. to srdíčko sme vysypali kukuřicou a Míša z toho udělala ksicht. Já z ní měla vážně ale vážně dost. Jako kdyby ste to viděli xDD (haha možná budou u fotky :P ) Tak sme se rozhdly udělat holčičku a chlapečka. Hmm Míša té holčičce udělala fousy. Ale musím říct, že jsme projevily velký kreativní talent. Obávám se co dalšího by povznikalo, být tam s námi Matina. xDD xDD potom sme si vyloupaly hafo kukuřice do Míšinejch "sáčků na experimenty" (rozuměj exkrementy xD) a když sme šli pryč, tak sme to pohazovali po silnicky. Jako na té silnicy rozjetý kaštany, rozjetý dýně, rozjetá kukurka... Míša tam chtěla dát etě dýně xDD xDD ale ta silnic byla pěkná! Míša musela domů a Lula s Kájou se rozhodly skočit ke mě na sims na svoji rodinku. Upíří rodinku. Hmm, to komentovat nebudu. xDD xDD
Jako fááááájn odpoledne xDD

fotky sou moje ↓ (na fotkách sou míša a kája - míša je ta té růžové xD.., ty boty sou taky míši)


a konečné dílo .. mno není kráásný :) ...


PÁÁ♥

18. října 2008

18. října 2008 v 19:47 | Lucz.iQ |  My life ! diář
omg den .. xD .. ne jako mega poser dneska xD .. jakože dopoledčo nuda jako .. sem dělala monči náramek a až byl hotovej taG sem zjistila že je to moc krátký na to zavazování xD .. good mno .. xD .. jinak odpoledne sme šli s kájou do hrubálu na strašidelnej zámek .. tam se k nám připojila monča :) jako luxus den .. sme si prošli zámek .. a potom sme šli k monči na sims .. tam to byla prdel .. sem měla megga dost xD potom jakože sme se kolem půl sedmý zvedli že teda jakože pudem xD .. jako ne .. pomoc .. mega tma a my s kájou upe posraný :) mno jakože monis bydlí u lesíka .. a když se cete dosat na silnic abyste se dostali domů taG musíte jít tím lesíkem :) .. mno ..taG jakože mi upe posraný deme a tetkom před náme de nákej borec.. starší týpek v kožený bundě neustále po nás dlouze pokukoval a když sme ho předešli taG rozsvítil baterku a my měli strach že se po nás každou chvíli rozeběhne :) .. mno fajn .. taG jakože hurá sme už na silnici a najednou za zámkem ,,Kam dete bude etě ohnostroj" ,,hm .. není to fajn ?" a on na to,, vy už musíte domů co ?" a kája ,,jn musíme" a on ,, tak toe škoda" .. jako mega mno .. xD jako cool den .. xD a ten jeden by etě v přestojení nákýho toho strašidla a měl na sobě šatičky a kája ,, co když se za náma rozběhnou ?" a já ,, simtě neboj káji, on toho v těch šatičkách moc neuběhne" :) jako megga výtlem :) taky celou cestu měla kája mobil u ucha a říkala že když uvidí všichni že má mobil u ucha taG že nás nebudou cít přepadnout :) mega xD .. twe deme ... a u pomníčku (toe pomníček mladýho kluka co se zabil na motorce, v tom místě má pomník) tak tam stojí auto a kája dělá že volá ,, no ahoj tati, no jasně můžeš mě jít naproti" a bla bla bla .. a najednou mě zvoní mobil twe .. tam vidim otec .. to zvednu a přesně to co říkala kája taG na to se měl ptal otec .. xD .. ,,rpé mám ti jít naporti?" jako my mega výtem xD.. to zdar .. moc cesta domů :) to cerepete ale tentokrát už jenom ve dne xD

PÁÁ♥

17. října .. 2008

17. října 2008 v 21:34 | Lucz.iQ |  My life ! diář
mega poser den xD .. dneska sme měli ve škole flákačku xD .. teda jakože až na čeják .. xD .. 1. a 2. hodinu sme šli se juknout na Zetárnu (toe Střední odborná škola a střední odborné učiliště) jako mega kosa ky kkt nás vyhnal na mráz nákej učitel tam páč sme se neuměli chovat v budově xD .. mega poser xD .. mno jinak jakože sme byli venku zhruba 30 minut a čekali na vymatlaný učitelky než si dopijou kafíčku pěkně v teplučku .. gr.. mno pootm sme sešli dolů do školy a jakože byla celkem nuda v čejáku .. ale jakože poslední 3 hodiny sme dělali nákej projekt o menšíkovi xD .. moc prdel .. xD .. jako sme se tam s honzem, martinem. liborem a kubem mlátili hakysákem .. xD megga poser xD ... hej hlavně ke koncu sme se tam všichni navzájem lehtali megga moser xD ... to ce repete xD ... akorát moniska se tam tak trochu nudila xD ... ale jinak mega moc poser den xD .. jinak na zetárnu sem šla já s bráchem s mončou s katkou s verčou a s terkou :) a etě s divišem .. xD ... hej jako toe kkt .. de po chodníku a narazí do sloupu megga poseer ... xD .. jako partia jako prase xD .. dvě v předu hulijou, jeden narazil do sloupu, jeden zakopl o kachličku omg .. LUXUS DEN .. xD .. se těším na neděli v 12:15 hrajem fočus s moravskejma bránicema xD .. tam hraje martin .. omg .. se dem s holkama juknout :) to bude poser .. jo potom taky zejtra deme do hrubálu na strašidelnej zámek .. xD .. to bude poser .. pomoc já se bojím už ted .. xD .. ne kydy xD ...

PAPA♥

Přihlaš se .! + něco o soutěži

17. října 2008 v 16:02 | Lucz.iQ
Lidičky už dlouho tady nebyla žádná soutěž ..! ani bleskajda ani SONka ... xD .. taG sem se rozhodla to změnit .. kamska monča mi poradila pár (hm.. pár mno dejme tomu že jich bylo pár) soutěží a já si vybrala jednu :) ... je to soutěž o NEJ P9SNIČKU ..! tahle sONka měla velký úspech u monči a já doufám že i na mém blogu se to trochu oživý :) mno jinak přihlašte se ... dole ↓

PŘIHLÁŠKA :
  1. JMÉNO (přezdívka)
  2. INTERPRET
  3. NÁZEV PÍSNIČKY
  4. KONTAKT (blog, icq, skype, mail)
Přihlašujte se tady dole pod článkem v komentářích .. komu by vadilo zveřejnovat kontakt, tady na blogu taG mi může přihlášku poslat na mail → Lucz-iQ@seznam.cz

!!! BERU NEOMEZENÝ POČET !!!

PÁÁ ♥