Prosinec 2008

Význam !

31. prosince 2008 v 23:04 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! texty
Co znamená přátelství :)
P - Přítel při tobě vždy stojí
Ř - říká pravdu i když bolí
Á - abys nikdy nebyl sám
T - trpělivě naslouchá
E - energii svou Ti dá
L - lásku, která nezvadá
S - sílu, když Ti dochází
T - samotou Tě provází
V - věří Ti vždy v každé době
Í - i když ostatní jsou proti Tobě.

Co jíme ...
Čokoláda - utěšuje duši
Banán - zázrak proti depce
Rybíz - dodává odvahu
Sýr - rozpouští látky,které způsobují tvorbu zubního kazu
Čili a černé koření - pro pocit štěstí
Rajče - zbavuje bázlivosti
Skořice - zlepšuje náladu
Ořechny - posilují nervy
Cibule - působí jako aspirin


HAPPY NEW YEAR !

31. prosince 2008 v 22:49 | Lucz.iQ

Silvestrovská :)

31. prosince 2008 v 22:43 | Lucz.iQ
Sice párty nebude .. ale to nic nemění na obří bleskovce :) tu si snad užijete :)
1.) Si ted doma vid ?
2.) Co máš na stole ? (za jídlo)
3.) A co popíjíš ?
4.) Pálíš tetkom svíčky ?
5.) Dáváš si novoroční předsevzetí ?
6.) Dáš si i letos ?
7.) Jestli ano jaké ?
8.) Jak dlouho je dodržíš ?
9.) Posíláš novoroční SMS ?
10.) A nebo aspon příníčka na netu ?
11.) Byl/a si letos na horách ?
12.) Jenom celodení bo i dýl ?
13.) Jestli si nebyla, chceš jet ?
14.) Tetkom odbočíme .....
15.) Máš blog ?
16.) Máš tam večírek ?
17.) A tetkom se opět vrátíme zpět k silvestru ....
18.) Pouštíš rachejtle ?
19.) Sam/a ?
20.) A ŽIJEŠ ?
21.) No u nás se rachejtle nepouští .. teda my ne .. ale sousedi ano :D
22.) Si doma upe sama ?
23.) Máš doma rodiče ?
24.) Sleduješ ,,Mejdan roku z Václaváku" ?
25.) Jestli ne tak sleduješ vůbec telku ?
26.) Jestli ano a nemáš tam ,,Mejdan roku z Václaváku" tak na co jukáš ?
27.) To musí bejt záživný !
28.) Si na icku ?
29.) Jestli ano kolik máš rozjetejch chatů ?
30.) dostal se k vám ten JOKE s kachničkou ?
31.) a jelikoš má prosinec 31 dní .. a dneska je ten poslední tak bleskovka bude mít taky 31 bodů :) Užijte si Silvestra :) HAPPY NEW YEAR !

Večírek :D

31. prosince 2008 v 21:29 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Lidičky u mě na blogu sice Večírek .. neboli Silvestrovský večírek nebude .. ale moje kámojdy maj na blogu zábavičky :) tak určo jukněte :) o zábavu tam je určo postaráno :)

31.12 2008 → SILVESTR !

31. prosince 2008 v 21:22 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Tak teda krom toho že přeju všechno nej všem Silvestrům :D tak dávám vědět o svém dnešním dnu :D ... Mno ráno u komplu odpoledne u komplu .. prostě celej den u komplu :d krom toho že sem si psala s Davidem :D teda mi si psali když byl pokaždý jeden offline :D jako prdel :D .. taky sme ráno přemýšlšli s bráchem čím nalepit jeho plakáty na stěnu :D ... nebudu říkat co mě napadlo :D .. mno potom sem pomáhala mamce s jednohubkama :) mno potom se msi hodila mobil na nabíječku a hup 2 SMS :) jedna od Marti a druhá od Honze :D ... od Marti jestli jdu bruslit :D (hups o 2 hodky později :D ..) mno a od Honzika přání k Silvestru :) mno tak sme si s Honzem chvilku psaly :) mno potom šly naši pryč a já jukala na SUPERHRDINA docela lol film .. jako tlemila sem se u toho a bylo to aji docela nechutný :D .. ale jinak lol :D nedokoukala sem celý ale fajn .. kdo neviděl doporučuji :D mno a ted je mi blbě a sem tu :D popíjím kolu a jím brambůrky :D dneska se etě určo ozvu :) HAPPY NEW YEAR !!
PÁ♥

NEW YEAR .. !

31. prosince 2008 v 10:58 | Lucz.iQ |  My life ! diář
A máme to tu lidi :) Dneska je silvestr :) Spousta lidí vyráží někam za zábavou aj á budu sedět doma .. bohužel z bráchem .. (kerej je etě ke všemu marod :-( ..) mno a co vy ? jdete dneska někam ? jako večer myslím :-) ... docela závidím těm co sou na horách .. ne kvůli tomu lyžování bo kvůli snowboardu, ale kvůli tomu že aspon netrčí doma a slaví silvestra s bandou good lidí :-P... mno tak pište do komentů co budete provádět vy dnes :)
PÁ♥


Řetězák ll 1.4

31. prosince 2008 v 10:36 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
Máš rád(a) Vánoce??- a kdo ne ?!?!?
Z čeho si měl(a) z dárků největší radost?? - žehlička na vlásky, sims 2 ŽvB a klásná modrá mikinka pro Dennouška :)

30. prosince 2008

30. prosince 2008 v 21:16 | Lucz.iQ |  My life ! diář
to byl good den :D ... spala sem zhruba do 11:15 potom sem si šla umýt hlavu ah urá na kompl ... :D tam sem si chvilec psala s mončou a potom dala o sobě vědět na blog a potom hurá na sims :D ... tam sem byla zhruba do tří .. potom sme šly s mamkou a se psem do obchodu .. já šla k bbaičce a tam sem potkala tatínka :) ten šel potom s náma dom :) mno potm sem se ukempila u DVD :) jukala sem na Moje velká mafiánská svatba (jenom začátek) lidi toe taká hovadina .. potom sem tam dala Holka na roztrhání .. na to sem jukala skoro do konce .. potom sem kolem 17:20 valila do tělocvičny na basket ... tam na mě čekala matina s davídkem, adélkou a zojkou :) zojka musela domů tak sme tam zůstaly my 4 :) ale jako při basketu mega lochce :D ... jako my si sedli na střídačku hostů taGže jako lol no .. :D ... ke koncu sme hledali adélčiny žvejky a já pinkůa do pití a matina to odpinkůa na druhou stranu a vylilo se mi to na bundu :D fajn jako .. :D ... taky sme šly s matinou do šatny ... mata se čšla přezout ... no ale my že se vrátíme zpátky ... ale to se musí přes hřiště .. a oni už jaksi začali hrát .. no tak sme chvilec stály u dveří .. potom sme si to šly oběhnout :D docela lolec jako :D ... mno taky nesmím zapomenout podotknout že mě neustále malý ondra tahal za mikinu .. když chtěl vylést nahoru za jeho bábčou :D .. jako lol .. :d fakt mega bsaket :D ... taky sme tam jednoho maníka nazvali ,,kozí bradka" a druhýho ,,pohřebák" ... taky sme je dělili na ohraný a neohraný :D .. jooo a taky měl trenér našich nák divný kalhoty páč mu na prdeli vysela cedulka :D vypadal jako prase :D jako fakt lolec :D ...
PÁ♥

Verdikt ... !

30. prosince 2008 v 21:06 | Lucz.iQ
Dala sem vám čas do neděle .. mno .. je už úterý ... a helemese .. přihlásili se jenom 2 lidi na víc .. (ty dva před tím nepočítám ti sou jediní hodní) mno .. hlášek je hafo, co hafo víc jak hafo .. já osobně jich našla během 7mi minut 14 ..! docela výkon ... a to nepočítám ty 4 co už sou nahlášený... ty sem taky našla několikrát ... ! Stačilo napsat jenud jedinou větu z nákýho filmu a já bych byla nadšená ... mno to nemá cenu řešit .. další čas vám dávat nebudu .. dám jinou soutěž .. je vidět že soutěž kerou si samy vyberete vám neprospívá tak vyberu nákou já ...
O NEJ NEHTY ...! PŘIHLÁŠKU PODÁM ETĚ DNESKA ...!
a tady je těch 14 hlášek .. :)
Papej Adélko, papej ... Adéla ještě nevečeřela
Hliník se odstěhoval do Humpolce ... Marečku, podejte mi pero
Tati a prdí taky hadi ? ... S tebou mě baví svět
Ženatý se závazky : Peggy: "Jsem v pekle?"
Al: "Né, Peggy. Kdybys byla v pekle, tak sedíš na trůnu a ďábel balí."
Jak dostat tatínka do polepšovny : Tati, odjisti mě, jde po mně máma!
Slunce seno ... - Furt králíka! Každej den máme králíka! Ani Pinďa to už nežere.
Sněženky a machři - Jedem zkratkou pánové. Je to sice dál ale za to horsí cesta.
Účastníci zájezdu - "Ležel tam jak vyvrženej vorvaň...už se do něho pouštěli racci...
Shrek - Oslík: páni, to byla síla. Na zkažený dech je nejlepší vážený zlobříku tik-ťak
Jedna ruka netleská - ,,Sejdem se tu za 20 minut."
,,Já nemám hodinky..."
,,Tak za 15"
Vesničko má středisková - "Dobrý den dáte si něco vostřejšího?,,"eik,,co???ROHLÍK!!:)
Žába k zulíbání - "Všude jsou chlupy. V nose, v uších, na bradě. Mám strach se podívat ještě někam. Jsem jak reklama na chlupy."
Vřískot - "Život je jako film. Jenom si nemůžeš zvolit žánr."
Madagaskar - Pšššt... - on mě pští, přestaň nás pštít!


27. - 29. prosince 2008

29. prosince 2008 v 21:03 | Lucz.iQ |  My life ! diář
27.12. → sobota ... to byl upe good den :D jeli sme do beeerna na nákupy :D po cestě tam nic moc ale pzátky to byli zážitky :D ale k tomu se dostaneme :D napřed naši řekli že pojedem do tesca ale jako tesco to nyvapadlao .. vyjeli sme zhrubaaaa kolem 16:00 (před tím sem šla etě se psem ven a s tatkem a klouzali se po kalužinách :D lol .. (jako já a tatka)) mno tak v tom údajném tescu semsi kupila kalhoty :) (rifle) .. potom sme jeli do hypernovi ... (to už jako hypoška vypadalo) :D ... mno tam sem si nekupila nic .. málem botasky ... žůůůžo .. nike a modrý :D ale bohužel na naze vypadali divně :D ... mno potom sme etě jeli to tesca ... (tentokrát to vypadalo opravdu jako tesco) :D ... mno tam opět nic :D ale v kenvelu měli 3 stojany z bižuterkou :) ale moc hezký věci :) mno tam už sme měli s bráchem lochy a otce nebavilo se na nás jukat jak se všemu gebíme :D ... jetšě sem chtěla podotknout → když sme přijížděli k hypernově tak mamka onzámila: nedávno dávali v novinách že borec co vypadal jako santa postřílel nan ákupech celou rodinu .. kdyby něco .. rychle utíkejte pryč ... a já: no jo mami, ale tetkom to nehrozí .. nebylo by ti divný tetkom 27. že by se tady potloukal snata ? a mamka: no mě ani ne .. a já: no toe ale divný .. a mamka na to: mě by spíš přišlo divný tady vidět velikonočního králíčka :D .. a jako to bráchy už tuplem dorazilo :D .... mno byli sme v tom tescu, v kenvelu a tam měli na zábradlí pověšenýho santu klause :D ... jako jak sem ho viděli s bráchem tak mega lochy :D ... a já: ten nevypadá opravdově že ne ? a tomáš: no ségra co víš ... :D .. jako to zdar :D ... mno potom sme šli etě dovnitř do tesca .. a mezi hadrama .. tam stojíme .. mamka si vybírá bundu a tomáš de jakoby mě naporti a tlemí se na mě ... přide ke mě a povídá: baf, lekla ses ? a já: no teda upe jo :D a on: no sem si říkal, to byl dlouho plánovaný čin, a taky sme byl hodně nenápadnej žeo ?" :D::D jako to mě taky dorazilo :D ... mno potom sme jeli už v autě domů a my pořád chtěli s bráchem etě někam na vejlet :D ... tak sme do otce neustále hustili at to řízne přes prahu ... bo ostrava, pardubice, olomouc .. že je nám to jedno .. hlavně ne etě dom :D ... nakonec sme dom jeli ... žádnej vejlet .. :-( ... jelikoš prej otec nemá známku dálniční :) .. mno jinak přijíždíme k ceduli a tam je napsáno praha a já: tome on nás tam fakt veze ... potom tetčice a já: a je to v pytli brácha .. a potom cedule ivančice 5 km.. aj á: podraz .. jedeme dom .... taGže špica no :)
28.12. → neděle ... to sem šla ven s holčenama :) napřed s matinou pověsit letáky a potom na rybník a potom se knám připojila mmoniska :) s mončou sme šli k nám a matina musela domů .. s mončou sme hrály sims 2 ŽvB ... jako docela prdel u toho :D ... adoptovala si monča kotě a já takový: jééé vono to mnouká a monča: no teda co ys čekala od kočky ... a monča etě dodala: lucie! snad sis nemyslela že je to pes :D ... lol ... :D .. mno potom chvilka poezie ... :D::D lépe řečeno 3 SMS od Honzika :D .. tetkom je na horách .. pozor na něj :D .... mno pootm sme s mončou brakovali moe šperky :D a pootm sem jí šla kolem půl osmé doprovodit s tatínkem k domovu :D ... mno potom sme se s bráchem jukali na SHREK 2 :) docela lolec :D
29.12. → pondělí ... dnešeeeek... to zdaaaar :D .. ráno budíček v 8:00 ... v 9:00 odjezd .. směr svitavy .. jelis me já, brácha, tatík, babička a bratranec :D malej polskej zájezd :D ... mno babička tamm á sestru tak nás pozvala :D:D:D (lépe řečeno babičku pozvala) :D po cestě tam nám vyprávěli bbaička s tatkem kde se co dělo .. kde kdo bydlel ... kde kdo pracoval :D ... prostě to zdar :D ... mno tam sme přijeli kolem 11:00 potom sme kecaly a potom obídek :D řízky s bramborem :D .. mno potom mi tatík dohodil kšeft :D četla sem 3 letý Terezce pohádky :) ... mno u toho vydržela sedět jendu větu a potom oádila něco robit :d taky nám tomáš maloval obrázky a my je vymalovávali .. :D mno pootm sij i vzal aleš :D ... taky tam přišel strýček Petr (nám tam pouštěl pytlovinky z mobilu lolec no ..) :D mno poto msme šli k Ance nahoru .. jakože o patro výše :D ... Ona se jmenuje po česky Anna ale ona je ze slovenska :) mno v obýváku měla koberec kerej sem cela do pokojíku :) sme rádaž e zůstal v rodině :D .. mno tam sme kecaly a kolem 15:00 s,e jeli domů :) přijeli sme kolem 16:30 pootm s tatkem do garáže a se psem .. mamku sme nabrali u zastávky a šly s ní k domovu :) mno a potom už sem tu :)
fajn 3 dny :) jinak zejtra jdu s matinou na basket (pokud to platí) a v sobotu máme akci pro dětičky :) mno a v pondělí škola :-( jako já se tam těším ale ne na učení :D jo a ve středu silvestrrr ... ale brácha bude asi doma :-( je nachlazenej a matka ho nechce s rýmičkou pustit :D ...
PÁ♥

SONHláška z filmu ...

27. prosince 2008 v 10:39 | Lucz.iQ
Dala sem semka soutěž o nej hlášku z filmu ... přihlásili se 2 ... z toho ani jedno SB ... je vidět že mám hodně věrné SB ... (ironie) ... pokud vám ta soutěž přijde stupidní, hloupá, blbá ... prostě něco .. tak proč ste pro ni hlasovali ? Já nehlasovala schválně jsem to nechala na vás ... vyhráal to tato soutěž .. tak proč se přihlásili jenom ti 2 ? Mno .. bud se přihlásíte do neděle ... (aspon 3) nebo dám jinou soutěž .. kdo by chtěl okamžitě jinou soutěž písněte do komentů ...
PÁ♥

Ohlášení 0.6

27. prosince 2008 v 10:36 | Lucz.iQ
Včera byl pátek .. a pokud se nemílím a můj ntísek taky :) tak na můj blog nepísla koment Misen_Q_a ... pokud si písla koment Míšo ohlaš se :) já si tetkom nejsem moc jistá :) Jinak všichni ostatní přišli :)
PÁ♥

26. prosince 2008

27. prosince 2008 v 10:34 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Pátek .. Štěpán ... neboli 2.svátek vánoční :) takhle se dá nazvat 26.prosinec :)já bych tam přidala etě jako u každého dnu mega lochec :D ale to už je detailííík :) .. mno jinak na oběd sme byli pozváni k babičce a tam byli i ,,strýčkové" ,,tetička" a bratranec :D mno jako oni to sou moji strýčkové a tetička ale já jim tak neříkám jim říkám jménem .. Břeta, Zbyněk a Andrea .... mno Břeta a Zbyněk sou bratři s mým tatínkem :D ... a andrea a zbyněk mají synka Aleše .. (takej asi 9 letej klučina kerej váží pomale víc jak já ...) mno to sem vám drobátko představila moji rodinku a hurá na popisování dne :D ... mno tak jakože sme se najedli .. babička začala na stůl nosit cukroví, trubičky, chlebíčky ... a různý pití .. taGže jako každej rok sme se přecpali :D Letos tam s námi šel i Dennoušek :) v new hadrech(potom dole ukážu photos) mno potom sme šli ke stromečku :) tam sem dostala 1.500 kč ... Zbyněk byl tak šlechetný že se rozdělil o dárek :) dostal nákou jejich pitlovinku do dílny a měl to zabalené v papíru a na tom takej stromeček a tam bylo napsáno Zbyněk ... no mě dal ten stromeček s tím jménem a psovi ten papír :D taGže fajn :) mno potom sme chvilec seděli v obýváku a kecali :) mno potom sem etě zapomněla podotknout že ježíšek napsal na dveře vzkaz : Nemoh jsem se dostavit mám zdravotní potíže. (chtěli tam napsat něco že je krize a pochcípali mu všichni skřítci a soby, ale to by Aleš blbě nesl) .. taGhel mu nakecali že si zlomil nohu a bylo mu blbě ... :D Loni tam bylo něco že se nemohl dostavit ale místo toho poslal poštáka bo co (jako pošták jakože obálky s prachama).... mno tak potom sme šli z obýváku do kuchyně a Tomáš šel se psem dom páč byl upe hotovej z aleša :D mohlo být tak nák dvě :) to už začala Andrea že už taky pojedou .. nakonec donesl Břeta etě 2 vína a plno col taGže místo 14:00 sme se dom dostali nák v půl paté :D docela fajn :) a jako Zbyněk a Břeta sou docela jako urejpaní strýčkové :D voni jako neustále do mě něco ryjou .. jako já si to neberu osobně ale jako mám z toho mega dost :D ... mno tak já jakože přidrzlejší osůbka sem začala taky :D jako kdyby do mě ryl třeba mámin bratr tak to bych si nedovolila :D:D:D .. mno ... taky sme tam šli pomoct bbaičce z nádobím :D a jako já sem utřela misku a ptám se kam to patří ? a babička: sem dolů .. tak já jakože sem se skrčila a před tím skčením sem udělala prej něco záhadnýho a z toho zbyněk nemohl :D to pořád ukazoval v hale :D:D:D Jako to zdar :D ... mno to byli za moc Vánoce :) mno jinak sme přišli domů a já šla na SIMS :) teda etě před tím sem si psala s Mončou :) (potom se po dlouhé době ozval Honzik - mno po dlouhé :D 25. nenapsal :D jako já byla docela aji ráda kvůli matce jo, ale tak znáte to :D ...) mno tak potom sem šla k matině pro sims a šla sem nahrávat a hrát :) při nahrávání The sims 2 ŽvB sme to tam moni popisovala jako fotbalové utkání ... že hrají češi proti madarsku :D ... jako já měla ze sebe dost :D se tam porvali to zdar :D ... mno etě sem měla takou hezkou větu připravenou a monča mě utla :D ... mno snad příště :D ... jo taky sem počítala sms za měsíc kolik sem komu poslala
Monča → 33
Honza → 25
jako to není všechno .. potom ten zbytek to už bylo slabý .. to bylo maximálně 5 a to nejstojí za zveřejnění :D ....
Taky sem posílala Matině SMS ... absolutně to nešlo odeslat .. tak sem musela jít do akce bez ohlášení :D mno potom položím na to samé místo mobil (jak když sem posílala matině SMS) a posílám ju Honzovi .. hej jako Honzovi se to hned odeslalo . to jako nasere :D ... Mno potom sem naznala že Mobil má asi Honze rád tak to poslal :D a etě sem k tomu dodala : Mno.. jakej krámtakej pán .. :D:D:D jako to zdar :D mno potom sem šla hrát to sims :) a dneska skáknu k matině por seasons a pokud možno i pro pets :)
PÁ♥

25.prosince 2008

25. prosince 2008 v 19:38 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Dneeeeska prííma den :D ... mno jinak jakože druhý vánoce :D Ráno sem si umyla hlavu, vyfoukala a začala žehlit vlásky :) jako napřed sem si to dala na málo taGže nic moc :d ale potom na vííc a měla sem to doooost rovný :D sem byla unešena :D jako napřed měla matka a babička kydy že to mám hezčí kudrnatý ale já se nedám :D já si budu stát za svým :D jinak sem vyfotila pár foteček pro moničku :) jako s těma mejma rovnejma vláskama ... ale jsou nic moc taG semka dám jiný :D mno po vyžehlení vlásků sem na sebe dala náký to líčení :) potom sem šla vráti matině sims 2 pets :) mno potom sme se s tatkem jukal na 3.prince :) goodp ohádka :D nikdy mě moc nebavili ale ty prupovídky u toho :D to zdaar :D mno jinááááč ... potom přijela polánka na oběd :D jako mámin brácha s manželkou a s děckama :D (Hanička a Honzik) mno tak sme si dali obídek :D a šly sme s Honzikem dolů se jukat na Bobule :D docela jakože lol filmík :D .. pokaždý na chvilec tam za náma přišla Hanka a na koncu tak nechápavě zírala :D jako se jí nedivím když z celýho filmu viděla asi tak 15 minut:D (možná i víc) .... mno potom sme se jukali na 100% Blond.. to sme naznali že je to dooost nechut film tak sme šli raději s Hančou a se psem ven .. mno až sme se vrátili tak sme se usádlili nahoře .. kde byl zbytek návštěvy :D jo etě mezi tím tam přišla Nová ves :D další návštěva :D to sme dostali krásný žlutý triko (určo vybírala Darča) :)mno holky nepřijeli (jako Dominička a Verunka) ale to ubecko newáá :D .. mno od tety sme dostali deodorant :D sice je zelenej ale zato krásně voní... :D mnoooo až vodjeli tak naši šli se psem ven a já se jukala na František je Děvkař :D lol filmík :D viděla sem začátek ale podle toho usuzuji že je to fajn film :D .. mno pootm sem chvilec hrála sims :D a ted se tu nudím :D jinak zejtra deme k babičce na oběd tak dostaneme prachy :D a v sobotu hurá do brna :D
PÁ♥

24.prosince 2008 → Vánoce

24. prosince 2008 v 21:46 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Začalo to tím že sem rozposlala SMS svým pufináááám (+honza :D:D:D...) mno potom sme šli na stromek :D jako ty lochy co u toho byli .. sme upe valili kydy ne :D jako my sme upe nemohli matka nechápala :D jako za moooc :D mno potom jakože oběd .. potom sme šli na hřbitov ... poto večeře ... a potom dárečky :D mno já dostala → keramickou panenku, deníček, prachy, žehličku na vlasy, líčení (lesk na rty, pudr a stíny), DVD očko hity 07 potom náký filmy na DVD (hlavně lets dance český), the sims 2 Živůtek v bytečku :D, pyžamko (2-počet kusů)ovi .. potom přání k vánocům :d hm... to bdue zase paušáál :D .... jo a náušnice sem dostala :D , ale jako to byl fajn Ježuch :D ... etě zejtra přijede teta z nové vsy .. to zas přiveze nákou mikinu :D a přijede i hanička :D .... možná i dominička :) (to bude vopruz, zase hraní z barbínama) .. mno v pátek deme k bbaičce kučerový (jako otcova matka) tam budou pouze love :D a v sobotůůů do brnááá :D juch.. neděle to budu mít volno a v pondělí jedeme do javorníka k příbuznejm :D já brácha taktka a babička :D... to bude žjůůůva :D mno v pterý opět volno a ve středůůů dou naši a brácha pryč čili budu mít celej barák pro sebe :D (až na babičku a dědy keří vytuhnou v půl deváté jako obvykle) :D akorát se tu budu poněkud nudit no .. :-( ... snad budou apson holky na icku :D... mno jinak mi přišlo spoustu krásných přání k vánocům :) a kdyby přání .. i ty SMS od honze .. jako to zdarec .. zevřejnovat to nebudu :D tetkom sme si psali na ICQ .. už musel jít ... tak sme to ukončili .. probrali sme téma kdo se ztrapní víc :D ... a pohoda :D:D:D Podrobnosti ví pouze Monča :D .. nikdo jiný :D ...
PÁ♥

23. prosince 2008

24. prosince 2008 v 20:39 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Jak by Matina řekla .. už jenom jeden prstíček :D Ale den utekl straaašně rychle :D Jako ráno u komplku a odpoledne sme jeli s Martinkou a s honzikem do vanglu :) jako za moc vejletek :D prej kde ste ? v knihovně :D lol :D:D:D mno byli sme přitom v technofarmu a náká prodavačka tam nákýá starý trapný babě ukazovala kazeták .. jak se nahrává .. a neustále jí tam pouštěla koledy já myslela že mě jebne .. mno pootm za nám přišel honzik a takový na nás: co kupujete ? a matina: nevidíš právě strkám do kabele čapka (přitom to byli baterky) jako mega lochy :D mno potom sme šli moc rychle tak nás neustále brzdil taháním za bundy :D byl potom na zastávce upe vyfluslej :D:D:D sme ho upe odradili od nákupů .. ten už nepude ani pro chleba do sámošky :D:D:D ... mno jako ty kydy co tam pořád valil to bylo za moc :D:D:D potom sme šli na schůzu ohledně Butchers cupu :D:D:D jako byli sme tak já, matina, doupovec a petr :D:D:D za celej basketbalovej tým jenom 2 borci :D:D:D mno to zdar jako :D za moc den ...
PÁ♥

Double ll 1.3

24. prosince 2008 v 14:26 | Lucz.iQ |  Picty ! Double

Double ll 1.2

24. prosince 2008 v 14:26 | Lucz.iQ |  Picty ! Double

Double ll 1.1

24. prosince 2008 v 14:25 | Lucz.iQ |  Picty ! Double