Leden 2009

Od Potis za výýzo :*

31. ledna 2009 v 15:12 | Lucz.iQ

Řetězák ll 3.3

31. ledna 2009 v 14:42 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
Kolikátého a kolik je? > 31.ledna 2009 - 14:39
Co si pouštíš nejčastěji? > hm.. písničky .. :D ale jinak je jich moc to se nedá vypsat :D
No?...No?...No? > no ?...
Máš MSN? > neWedu

2.0 ll Pixs ll PC

31. ledna 2009 v 14:35 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! pixelky
ZdrOj:MucQinka
Wokna *220*-Komunikace *228*-Tisk *505*-Kompy *809*-Síť *2447*-Tento počítač :D *4411*

Řetězák ll 3.2

31. ledna 2009 v 14:33 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
Do you speak English?
velice, převelice málo :D
Učíš se anglickému jazyku? :D
bohužel :D
Baví tě anglina?
Ne!

30.ledna 2009 → PLESÍÍÍK ! :D

31. ledna 2009 v 14:22 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Už jakože podle názvu usuzujete že jsem byla na plese :D Jejda klidně bych šla .. a jakože ráda .. :D ale bohužel :P .. více se dozvíte v průběhu článku :) .. ! Mno tak jakožto ráno sem vstala kolem desáté možná pozdějc .. nemám šajna .. :D ! Mno potom sem zhruba do půl jedné byla v postýlce a lítala po baráku v pyžáámku :D ! Mno jakožto sme jukali s tomem na kazety .. jakože sme se jukli na TEN KLUK JE POSTRACH 2 ! a potom na filmík KRÁLOVNA A JÁ ! Mnooo potom tomáš donesl jakousi kazetu kde bylo mots filmíků .. a odmítal mi říct kerý tam sou .. a jakože já mám video poměrně vysoko (na mě vysoko :D ) tak abych se podívala co tam je tak sem si musela vzít židlu :D ! a stejně sem 1 neviděla :D ! mno a brácha se mi posmíval že jsme malá .. hej jako ten měl dost :D ! Mno nakonec sem zjistila že tam bylo JEN HO NECHTE AT SE BOJÍ ! Good filmík :D ! jakožto prdel mno .. potom jel tomík do nesel tak sem šla na komplík :) mno tam sem byla na icku a dodělávala náký desingy :) a poslouchal mno prostě zevlila sem :D ! Mno potom přišla matak že mám jít do obchodu pro sýr :D tak sem skákla pro matinu a šly sme :D ! sem se vrátila a vzpomněla sem si že sem chtěla od matiny SIMS 2 PETS ! tak sem etě pádila k nim (a že je to daleko :D ! dělí nás jeden barák :D ) mno a potom až sem nahrála všechny SIMS ! tak sem šla se psem ven .. potooom sem stáhla náký hadry a vlasy do sims a šla hrát .. u stahování sem vysávala a dělala čistku v dokumentech :D ! mno po hraní sem šla na icko ..! Potom NAŠI ODEŠLI NA PLES a tomáš na florec .. čili z toho plyne že sem byla sama doma ..! tak sem si ke komplu natahala brambůrky, kofolu, džus, bebečka, jednohubky :D a začala papkat :D potom sem v deset pustila bráchy .. a etě před tím si opět písala s davidem :) mno až sem pustila bráchy tak sem si pití nastěhovala vedle .. a jukala na Mama Mia ! a potom na Lets dance 2 Streets ! Jako toe strašně hezkej filmík .. a ten Chase je strašně hezkej :) prostě šampoonek :) a dkyž na street tancovala zrovna 410 tak se to dennymu nelíbilo a nehorázně po nich štěkal na MŠU se krásně koukal :) prostě pokládek :D mno a šla sem spát kolem druý .. až naši přišli z plesíku :D ! mno tak jakože fajne .. dneska nuda .. snad přijde SMS typu jestli nemám čas .. :D nebo přijdou holky osobně :) nerada bych tady chcípla nudou :) jestli se něco bude dít závratného než zewl doma písnu článek :)
PÁ♥


DESIGN ! Který je nej .. ?

30. ledna 2009 v 20:41 | Lucz.iQ
Hlasuj v naketě pro ten nejhezčí :) všechny jsou můj výtvor ! Vím že nic moc, ale bohužel zázraky neumím :) .. ! Jinak ze všema mi tak trochu pomáhala Monča :) až teda na ten s Hello Kitty ten Monča neviděla :) toe taký čokápko :)

29. ledna 2009 → VÝÝÝZO !!

30. ledna 2009 v 17:04 | Lucz.iQ |  My life ! diář
Mno vysvědčení .. bože .. celý sem si to posrala .. tři trojky .. to su zvědavá kam mě s tímt ovemou :-( ... prostě sem tele .. spíše blbý tele :-( ... mno jinááč ... první hodinka chemie to sme byli na komplech :D ! potom sme dostávali výýzo ! to bylo jakožto v klídku .. a potom sme šly do kina na besedu s Kristýnkou Pálešovou :D kdo by nevěděl tak se dostala až do Pekingu .. jako na olympiádu v gymnastice :D ! Sice nevyhrála ale detail :D ! mno tam sem si narazila sluchátko do ucha a poslouchala celou dobu písničky .. zábava jako kravka :D ! mno a potom hurá domů .. vezl nás opět Martin tatínek :) ... mno doma jakože sem zasedla ke komplu .. udělala další desing ! a potom sme se jen tak nudila na icku ! mno potm mi napsal Honza ... že už po mě jakože nejede ... a že po mě jede Liborek :P .. a že vidí jak se na sebe koukáme tak je mu jasný že já po něm jedu taky :D ! a že mám libče nák zaujmout aby to neztroskotalo jako u něj .. ! Hm.. a to se dennoušek tak těšil až ho pozná :D ! mno tak jakože fajn .. od jednoho k druhýmu :) mno potom sem jakože šla od komplu a šel tam tomáš .. a já jukala s ním na kazetu .. Ten kluk je postrach :D ! a etě před tím na ordinaci a ulici :D ! mno šla sem spát kolem půl dvabnácté .. a byla sem ráda že sem šla .. za ten strašnej tejden sem byla nehumálně unavena :)
PÁ♥

Řetězák ll 3.1 → Moje výroba !

28. ledna 2009 v 21:14 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
O MĚ :
1. Jméno : Lucie
2. Věk : 15
3. Přezdívka : Lůca, Lula, Lulis

BLOG :
1. Nick: Lucz.iQ
2. Průměrná návštěvnost ? 20 lidí J
3. Jsi s ní spokojen/a ? ne! :D
4. Počet SB ? 7

MODA A TY :
1. Máš na sobě nějaké šprky ? haha.. si piš :D mám jich mots
2. Počet laků : 10
3. Počet voňavek : 4 a půl !
4. Líčení máš ? jj
5. A na sobě ? jj
6. Počet náušnic ? 10 párů J a 3 po kusu J
7. Máš náký pierc ? Nebo jenom dírka v uchu ? základovka a jedna dirka navíc J
8. Tetování ? jenom hennou !
9. Přesně popiš jak vypadají hadry co máš na sobě : svetr - modrobílý .. proužky, tričko - bílé a na tom Minnie Mouse a červené tečky, tepláky - tmavě modré s bílými nápisy a ponožky - bílé s modrým nápisem sport a k tomu modré pruhy :P
10. Styl oblečení : sportovní :D
11. Máš upravené nehty ? ee
12. Máš dlouhé nehty ? cela bych :D
13. Koušeš si je ? bohužel ano
14. Máš plno bižuterie ? plno ? neee plno .. megaaaa :D
15. Velké sluneční brýle alá moucha ? podobný :D
16. Vypiš všechny barvy laků :
2x modrá, černá, stříbrna, růžová, hnědá, 2x průhledná, bílá a jedna měnící barvy
J

STŮL :
Máš na stole ….
1. Květiny ? usušený (ale účelově)
2. Hrníček na tužky ? takej jakoby hrnek :D
3. Voňavky ? jj
4. Laky ? ee
5. Líčení ? jj
6. Myš ? jj 2
7. Obrazovku ? jj
8. Tiskárnu ? jj
9. Foták ? jj
10. Kalendář ? jj
11. Sešity ? jj
12. Letáky ? jj
13. Mobil ? jj
14. Lampičku ? ee
15. Pití ? jj
16. Jídlo ? ee
17. Něčí fotku ? jj svoji :D

TED, TAHLE CHVÍLE:
Co uděláš ?
1. Představ si že by ti ted v tuhle chvíli napsal tvůj idol : hm.. odepíšu mu :D
2. Vylilo se ti pití na klávesku: začnu jančit :D
3. Chystáš se na rande s tím tvým vysněním a rupla by ti řasenky, ujela ruka čili by si měla černou čáru přes celou tvář a zjistila si že máš žvýkačku ve vlasech: krom toho že si pudu umýt xicht … použiju máminu řasenku …. A tu žvýkačku ? .. mno bud budu jančit a lítat po baráku . .bo to s klidem odstřihnu :D .. bo se to pokusím rozčesat :D .. !
4. Rodiče ti tetkom oznámí že se stěhujete někam strašně daleko od tvých nejky kamarádů co ty na to ? nebude mi to docházet .. ale jaksi potom budu bulet jako fretka :D
5. Představ si že zjistíš že tvůj idol je holka (že se jenom převléká za kluka) toe zjištění vid ? Co uděláš ? přestanu ho/ji balit :D

KONTROLNÍ OTÁZKA:
· Kdo tě učil plavat ? otec


TAKÁ FORMALITA:
· Kdo má pokračovat ? Monča, Martinka, Hanička, Kája, Míša a potom kdo ce :D
· Líbil se ti řetězák ? joo
poved se mi :D

· Od koho jej máš ? vlastní výrobičkaaa :D

27. a 28. ledna 2009

28. ledna 2009 v 20:30 | Lucz.iQ |  My life ! diář
tak jakože úterý bylo děsný .. jako strašnej zewl ! už se těším až za tímhle týdnem udělám mega tlustou čáru a bude to zase nanovo v klídku :)! mno jinak ve škole .. jakože říkám děs .. ! potom zápis prvnáků .. tam sme pomáhali ..etě před tím nejvíc zábavná část dne ve vanglu .. ! mno to byla volná a šly sme do picky já, matina, monča a danča :) tam sme zbodli pizzu a hurá na zápis .. matina jako JŮ kuba jako HELE ! petr jako medvěd .. já jako zajíc ... martin jako lev .. monča jako zebra .. danča jako slepička :) ale hezká slepička :) ... mno jinak jakože všechno za nás dělala učitelka .. my akorát sem tam ukázali jak dělá zajíček .. Xena podávala míčky, Hanka tleskala a Lenča to celý vysvětlovala .. (celou svou akci .. ne ty naše)! Mno jakože původně sem měla být s Martinem, Lenčou a Hankou .. ale stě duda si prosadil že ce být s molisem tam byl s molisem .. a místo martina nám tam poslali Xenu .. ! Jakože ze začátku to byla prdel :D napřed Hanka udělala rozruh že už jde první dítě že si máme nasadit masky .. :D jako když sem si to nasadila já tak mi Hanka s Xenou oznámily že mi to sluší ... potom si to nasadila Hanka .. ta měla žabičku .. ta byla taky hezká žabička .. to sme se s Xenou skohli že jíí to sluší .. a potom Xena si dala masku .. ta byla prasátko :) .. etě ten nosík jako prase :D .. to sem se pousmála .. potom Hanka chytla tlema potom Xena a následovně sem se přidala já :D nato sem oznámila že má Xena strašně hezkej nos a že sem etě neviděla prase s piercingem :D .. ! ... jako to bylo fajn .. to sme se tomu gebili .. a já upe pozapomněla že sou to 2 barbie z áčka .. jako byli v naporstým klídečku ! mno ale potom přicházeli děti a já myslela že usnu .. ! nebýt neustálých návštěv Petra, molisa a dudy .. co byli naproti.. a potom návštěvy kubika s fotákem v ruce .. a terka kerá za mnou chodial na pokec .. a monča kerá chodila a danča a libča a sem tam na pokec Lenička :D jinak bych asi chcípla a usla :D ! mno jakože monča byla s libčem jooo to bylo COOL :d (nee cool ne cool je TRAPNÝ) :D mno jakože návštěva k libčovi a monič . zrovna tam měli jirky .. bráchy libče :D .. jeho rodiče se na mě tlemily jako kdyby já newím co :D ! mno potom jakože konec to bylo už fajn ..! to nás učitelka zmrdala že děláme bordel ve třídě .. přitom tam petr s lenčou tančili ploužáka .. a že si máme každej zalést do své třídy .. gr... krava jedna :D mno potom jakože upe konec .. to sme se ohákly do civilu :D ! a hurá dom .. mno to nás vezl matinin tatík .. potom jakože doma s bráchem mega prdel :D .. sem se tady válela smíchy .. mrtě haluz :D ! hlavně španělská modř a to že rasisti sou jenom černý babi a já jsem vyjímka :D ! mno potom u komplu .. to sem si psala s mončou .. ta mi psala co jí psal honza .. jako co ho ,,trápí" .. a já jí psala svoje názory ... nebýt toho že jí to napsal honza tak to do ted newím a dělám to co dělá on mě .. ! Víte co: on se v pondělí vrátil z hor .. a začal básnit o náký cornelii .. ! tím mě nasral .. čil isem si řekla že jak on na mě já na něj .. tak já začala zase být víc s libčem .. ale potom mi psala monča že si myslí že balím libora .. ha finta zabrala .. :D i když není jistý že to byla finta :D ! jako tím mě dorazil .. pré: já se o ni snažím a ono balí libora .. ani blbý mám tě ráda mi nenapíše v SMS ! gr.. sere mě .. seru na něj .. po těch horách se hodně změnil ! prostě trapas ! mno tetkom na to celou do bu myslím .. jako je mi to líto .. ale matina má pravdu je to debil a debil debilem zůstane!
mno jinak dneska (středa) to bylo jakože už mega fajn :D ! začala mě nenápadka nabalovat fryšik :D ! lidi já asi nejsu fakt tak ošklivá :D ! mno jakože příraz to byla nuda to sme byli na komplech .. potom čeják to sme psali s matinou pohádku .. potom matika .. zase výmrd slovní úlohy .. a pozor na nás .. máme válku s matikářkou :D ! nám ju vyhlásila :D od pondělí každej den píšem písemku (a jak na svinu máme matiku každej de - 5x týdně) .. pré dokud se nezačneme chovat normálně .. copak 9.B je normální ? není Daničko s tím se smiř :D ! výýmrd učitelka :D ! mno jakože potom čeják .. mluvnice a před tím sloh .. to sme oba čejáky psali tu pohádku a četli ji :D ! mno potom před fyzikou .. jooo nejky přestávka :D ! jakože to zase propisková bitka :D ! ale přidal se i fryšik a honza a martin :D ! a kuba byl marod čili nešel do školy :D ! mno jakože napřed sme čmrkali po liborovi .. on si potom vzal fryšika na pomoc a potom se přidal honza a martina sem do toho vtáhla já :D .. jako šli většinou po mě .. a matina jen tak nenápadně přicmrndávala ! .. jakože já si stoupla k onu .. přišel fryšik celou mě tak jakoby objal a chytl mi ruce :D .. a hoši mohli kreslit :D ! jakože mi to počmárali .. mega prdel :D mno jakože prdeeeel .. sme se u toho mooots nagebili :D mno potom řpišel učitel .. zmrdla nás že nejsme na svých místech .. kupodivu ani já tam nebyla :D .. mno potom zjistil že mu nejede net čili nemůže zkoušet .. :D úúúlevičká :D .. mno potom ve fyzice vopruz .. etě v matice mi fryšik a libor čmárali po krku :D ! mno potom volná .. to sem šla s dančou .. napřed jakože s náma pude i matina ale nakone srihla bus .. potom se k nám po chvilce přidala monča :D ! mno potm pč... ! to vopruz .. se seděla sama .. a bitka nohama :D .. jakože já měla volnou židli tak sem si na ni dala nohy a libča se přidal s těma nohama .. nejenom že sem mu sdělala boty .. on potom abych mu je dala tak furt luci,luci .. samý lunckování tam bylo :D ! ale potom si je shodil na zem .. :D:D:D haha .. sám :D ... nakonec mě obměkčil :D ! potom sme byli na komplech .. nuuuuda ! :D .. mnooo potom hurá dom .. jela sem s mončou a s petrem a s bitnerem a s jirkem :D ! lol partička :D ! krom toho že sme skoumali obsah kabele paní mílové :D ... jakože prdel :d na zadáku lol sme s mončou jakože docela zevlily .. ale f klídku :D ! taky na zastávce kalaprd a petr zkoumali moje vonavky :D ! jkoaže je vytáhli z kabele a očuchávali :D ! nejvíc jim voněvala růžové od peti :D ! lol :D ! mno potom doam nuda u telky ! a ted sem tu .. probírám s mončou dovču v chorvatsku .. kde se moná náhodou potkáme :D ..a čirou náhodou ve stejném campu .. možná .. sme to mršky coo :D ! jinak po dlouhém usilování si mě david přidal na ldiech do přátel čili mi zvedl náladičkůů :D ! a zejtra chemie, vysvěčko a potom krystínka :D ... že moni .. ale jak se asi píše ? já se taky píšu Monika a říká se to MONYKA :D ! lol :D mega cesta na bus :D docela prcina :D !
PÁ♥

Řetězák ll 3.0

28. ledna 2009 v 14:31 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
Co tě dokáže rozbrečet?
1, Který film? > Moderní popelka .. pokaždý na koncu mám na krajíčku !
2, Která písnička? > taká není :D
3, Pohádat se s kym? > s Martinkou, Moničkou, Karolinkou ... a samo že i s těma broukama 4 za náma :D
4, Který místo? > místo ? to asnd ani není .. záleží spíš na situaci ..
Co tě dokáže rozesmát?
1, Který film? > rozesmát ? hm.. máj vedle Matiny :D
3, Který místo? > zase záleží na situaci .. ale když není moc smutná tak se gebím furt :)
4, Jaká osoba? > Libča, Matina, Kuba, Monča .. kdysi etě Honza .. snad se to vrátí :-(

Řetězák ll 2.9

28. ledna 2009 v 14:30 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
1. Jméno: Lucka
2. Vaše nálada? dneska lepší jak včera :*
3. Kolik je hodin? hodiny sou mots daleko :D ... dole na liště ... štreka jako prase :D
4. Narozeniny: 6.12.
5. Jméno tvých rodičů: Světlana a Jan .. nejvíc laaf rodičové :D

Od Denisky :*

28. ledna 2009 v 14:29 | Lucz.iQ

Ten kláášnej diplomek sem dostala od kam mého SB :) sice je růůžovej (vid Kubi :D ..) ale to nefadíííí !

Řetězák ll 2.8

27. ledna 2009 v 21:09 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
Co nejradši papáš :
Nej zelenina : mám jich mots .. !
Nej ovocko : prostě je toho hodně :D

Řetězák ll 2.7

27. ledna 2009 v 21:03 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
V kolik o wíkendu stáwáš ?
10 a dááál :D
Kdyby tě měl kluk někam pozvat tak kam bys šla nejraději ?
jejda .. pozvat ? já se spokojím i s romatickou vycházkou do přírody :)
Chtěla bys točit film s cenzurou nebo bez cenzury ??
s cenzurou
Na čem si naposled byla w kině ?
Vy nám taky šéfe!

Zamilované SMS !

27. ledna 2009 v 20:42 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! různé
Krásné jsou hvězdy,
krásné je nebe,
krásné je milovat,
ale jen TEBE!!!
***
Proč jsem tak samotná,
proč jsem tak sama?
Proč jsi tak daleko,
když Tě mám ráda?
***
Ležím tiše na posteli,
dívám se ven na nebe.
chvilku jsme se neviděli,
pořád myslím na TEBE!!!
***
Jehla potřebuje látku,
dítě svojí lásku,
anděl kousek nebe
a já potřebuji TEBE!!!
***
Učili mě,že den má 24 hodin,
hodina má 60 minut,
minuta má 60 sekund,
ale nikdo mi neřekl,
že každá vteřina bez Tebe
je jako celá věčnost!!!
***
Jsi něha,kterou hledám.
Jsi úsměv,který nemám.
Jsi láska,co mi schází.
Jsi štěstí,co mě doprovází.
***
Je noc a Ty už dávno spíš.
Že miluji Tě,doufám,víš?
***
Jak na růžovém obláčku
vznáším se,
když jsem s tebou,miláčku.
***
Až večer zavřeš své krásné oči
a půjdeš spát,
vzpomeň si,že žije někdo,
kdo Tě má moc rád.
***
Srdce srdce milovalo,
srdce srdci lásku dalo.
A to srdce srdce prosí,
ať se srdce v srdci nosí!


Vtipné SMS !

27. ledna 2009 v 20:42 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! různé
Ahoj,
všechno nejlepší k dnešnímu svátku!
Dnes je Mezinárodní den prudce inteligentních, velmi dobře vypadajících, úžasných, krásných a velmi atraktivních lidí...
Pošlete tuto SMS někomu, o kom si myslíte, že vyhovuje tomuto popisu.
Prosím, neposílejte mi ji zpět, už jsem dostal přes tisíc těchto SMS a moje schránka je přeplněná :-)

Ale i tak - diky.... :-)
***
Oční lékaři varují!Nejrozšířenější oční vadou je láska na první pohled!
***
Jsi tak úžasná,tak ojedinělá,neokoukaná,nemůžu se tě nabažit!Bojím se,že se mi zdáš a že náhle zmizíš.Takovou,jako jsi ty,jsem ještě nikdy neměl a už vůbec ne z matiky,ty moje první a jediná jedničko v žákovský!!! :))
***
Jsi jak jarní kvítí.............na které mám alergii.
***
<*)))>< <*)))>< <*)))><
Tohle hejno chcíplých kapříků pošli všem svým kámošům jako vánoční pozdrav a do Novýho roku vztoupíš zaručeně bez kreditu.:O)
***
Policie hledá osobu,která je pěkná,šarmantní,sexy a neskutečně úžasná v posteli.Takže ty jsi v bezpečí,ale kam se kruci mám skrýt já?
***
Někoho stačí zahrnout květinami,někoho horoucími polibky,někoho pěknou láskou.A tebe? Tebe stačí praštit lopatou a zahrnout hlínou.
***
To dokonalé tělo!Ta něžná a romantická duše!Ta nebetyčná inteligence!...No,o mně už toho bylo dost,napiš taky něco o sobě!
***
Malý opičák se ptá svojí mámy:"Maminko,proč jsme tak oškliví?"Maminka říká:"Můj malý,můžeš být rád,že jsi ještě neviděl tu opici,co čte tuhle SMSku!"
***
Pokud tuhle SMS vymažeš,miluješ mě.Pokud si ji uložíš,zbožňuješ mě.Pokud ji ignoruješ,hceš mě.Pokud mi odepíšeš,chceš se se mnou milovat.Tak co uděláš?
***
Chtěl bych s tebou usínat,dotýkat se tvých tajných koutů tvého těla,celou noc tě objímat.......P.S. TVÉ PYŽAMO
***
Upozornění!!!Institut pro výzkum středověku právě provádí sčítání vykopávek.Vyjděte,prosím,před dům a vyčkejte příjezdu sčítací komise.Děkujeme.
***
K čarodějnicím:
Drahá přítelkyně,vše nejlepší k svátku a miliony dalších bezpečných letových hodin na tvém koštěti.Heslo dne:Ani letos nás nevyhubí! -Pošli dál
***
V novinách psali,že našli toho debila bez mozku a hnusnýho,jak noc.Začínám se o tebe vážně bát.Ozvy se,prosím!
***
Ahoj,můžu se u tebe zastavit na čaj? Jdu zrovna kolem.Chci tě položit do postele a strávit tam s tebou pár dní.Budeš se se mnou krásně potit......Tvá chřipka.
***
Včera jsem Tě zoufale hledala,chtěla jsem Tě cítit na svém těle,nakonec jsem musela usnout bez Tebe.....Kde jsi? Ty zasraný pižamo!!!!!
***
Vážený občane.V rámci akce "Za město krásnější",vás důrazně žádáme,abyste se odstěhoval.Okresní úřad
***
Ve vašem mobilním telefonu je ukrytá kamera.Po stisknutí křížku se na sebe můžete podívat.Operátor
***
Piješ?..........Kouříš?..........Souložíš?..........Počkej doma!..........Máma
***
Policie našla nehezkou mrtvolu bez mozku..........Mám o tebe strach,prozvoň mě!
***
Nedostala jsem to!!! Signálem to určitě nebude.Oskar-Pokryto 98%
***

Řetězák ll 2.6

27. ledna 2009 v 20:40 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! Řetězáky
Jakou máš náladku?? Smíšené pocity :-(
Co papkáš?? Jahodovou buchtičku *mnam*
Co piješ?? Kofču :P
music Co posloucháš?? ordinaci

Už nejsem panna XD !!

26. ledna 2009 v 14:56 | Lucz.iQ |  Odpaďák ! texty
Jednoho dne přeruší 10tiletá dcerka ticho při večeři slovy: "Už nejsem panna!" Po těchto slovech se v domě rozhostilo nepříjemné ticho. Za chvíli se rozkřičí otec na matku: "Marto, ty za to můžeš! Pořád se oblékáš tak vyzývavě a pleteš chlapům hlavy! A taky neuvěřitelně obscénně kleješ před malou!" PoUž nejsem ptom se otec otočil k 20leté starší sestře: "A ty, ty seš taky spoluvinná! Rozdáváš si to s každým na gauči v obýváku, jen co vytáhneme paty z domu! A to i před očima tvojí malé sestry!! A věř tomu, že vím, že máš vibrátor v nočním stolku!!!" Matka zas křičí na otce: "Buď zticha! Právě ty se rozčiluješ?! Vždyť minimálně půlku výplaty dáš kurvám a od té doby co máme doma kabelovku, tak se pořád koukáš na nějaké porno, taky před malou! A to nemluvím ani o tvé sekretářce, která ti ho každou chvíli kouří ...!" Rozpačitá a zoufalá matka se otočí k malé dcerce: "A maličká, jak se ti to stalo? Bylo to análně nebo vaginálně? Byla jsi znásilněná nebo se spolužákem?" Malá holčička udiveně odpoví: "Ale né mami. Paní učitelka mi vyměnila roli ve vánoční besídce z panny na pastýřku!


26.ledna 2009

26. ledna 2009 v 14:55 | Lucz.iQ |  My life ! diář
dneska ve škole vopruuuz ... nejvíc zewl .. snad bude zbytek týdne lepší abych na tento den zapomněla .. Hoši se vrátili z hor .. booože mohli tam etě zůstat .. ubec by mi to nevadilo .. ! Ale jako Martin byl v klídečku :D .. jako s ním byla prdel ... ale Honza, se tam údajně zabouchl do jedný POLKY ..! pré se jmenuje Cornelie .. a je děsně hezká :P ... mě to nevyprávěl sem zaslechla rozhovor Honze, Kubika, Liborka a Martina .. ! Tak co no .. at si ji nechá .. mě je ukradenej .. ! Když už o mě zájem nemá já se nezblázním .. Etě si počkám na jeho verzi .. co mi oznámí .. ! A potom se uvidí .. ! Ale co třeba o mě má zájem .. třeba to byla jenom mini lásečka :D .. ale ne .. mno nic vratme se k tématu .. ! třídnická vopruz, děják vopruz, tělák to sme hrály s borcama přehazku a vybišku :D .. napřed jako jo holky proti klukům .. potom nám tam švihli Mirka :D takej holkokluk :D .. a potom nás promixovali my s Matinou a Denčou šly za borcama a místo nás šly za holkama a Mirkem Honza, Libor a etě možná někdo :D ! ... jako docela fajn ... sice sem dostala od Vojty do čela míčem ale to sem ve zdraví přežila .. ! mno potom vybiška .. opět tým složenej z Matiny, mě, Vojty, Šlehika, Kubika, Martina a Kraty :D ! ... jooo to bylo fajn ... nejvíc objemný hochy sme dostali my čili sme se nemusela bát velkejch mrd .. ! mno to vybili všechyn dobrý a mě si tam nechali naposled .. špica ale 3x hodili a netrefili se a potom po 4. už jo :D ! ale co .. vybiška mě stejně neba .. ! mnooo potoom matika .. to sem opět myslela že usnu .. před matikou mi liborek a kubik opět pomalovali ručku :) ... ale jenom jejich známým obrázkem :) a potom sme šly na zkoušku kostýmů :D ... zejtra sme na zápisu pro ty malý fakany .. :D .. zápis do 1.třídy :D .. a já sem zajíček, matina je JŮ (kuba HELE) ... monča zebra, danča kuřátko, libor nákej papouch :D a martin je Lev :D ... měl jít i Honza ale ten hned ráno oznámil že nepude .. potom tam je etě Xena a Hana a Xena je prase :D:D:D .. lol .. to sedí no :D ... jinak budem prej na dvojice do tříd rozhozeni mě zajímá s kým budu .. jako jestli budu s někým jiným než se Xenou tak je to v klídku .. Hana je v pohodě .. ale Xenu bych vraždila :D ! ale co vím .. :D .. ! jinak zeeetra má etě bruda narozky :D ! už sem mu předem přála a moc děkoval :D ! slušně vychovaný to hoch .. mno nejky na celým tom dni byla asi cesta domů busem :) to sme seděli já, Petr a Jarda na zadáku :) a před náma Kája, Monča, Matina, Mara, Jiřin a Bittner ... ! jako docela prdeeel :D ...! hlavně když sem si sedla a oznámila sem petrovi: Petře dej si tu kabelu sem a nadržkuj! .. ten měl dost :D .. nebo že vylezu z busu a v ruce sem táhla petrovu kabelu :D .. špica no :D .. málem sem ji měla doma :D ! jako fajne cesta domů .. asi to nej na celým dni .. snad zeetra budu s někým normálním a bude mots prdeeel :D !
PÁ♥

NEMYSLÍŠ-ZAPLATÍŠ ! Polsko !

26. ledna 2009 v 14:42 | Lucz.iQ |  Videa ! smutný

to sem našla u jendoho mého SB na bločku :P ..eSBínQo se nazývá Anettka... ! Je to docela drasták .. víte jak běží v telce ty reklamy o tom jak jeli a to dítě se rozpláclo na tom předním skle .. neboj jak jeli z té svatby .. prostě možná etě náký ale na víc si nevzpomenu ... mno jinak tohle je na ten způsob je to sice Polský ale myslím že komentář to nepotřebuje .. ;(